poniedziałek, 24 listopada 2008

GWAŁT

Podjąłem pracę w firmie ochroniarskiej.Czyli mówiąc po ludzku, zostałem cieciem.Na początku pilnowałem ekskluzywne osiedle.Robota lekka,łatwa i przyjemna,kilka razy w nocy obchód z pieskiem,a w międzyczasie TV i książki.
Ludzie dopiero zasiedlali mieszkania,tak więc dośc często pomagałem w przenoszeniu rzeczy. Siłą rzeczy rozmawiało się czasem z ludkami.No i....
Miała z 50 lat może więcej,mniej,nieważne ,kilka razy prosiła mnie o pomoc przy wypakowaniu zakupów z samochodu.Nieopatrznie kiedyś powiedziałem,że pomoc tak pięknej kobiecie,jest dla mnie przyjemnością.
Tamtego dnia, miałem nockę od 18 do 6 rano.Około 19 przyszła do kanciapy i zapytała się czy nie pomógłbym jej w domu zmienić żarówkę,bo mąz w pracy.Jasne, że poszedłem.Gdy tylko weszliśmy do jej mieszkania,zamknęła drzwi i powiedziała"Albo mnie zerżniesz,albo powiem mężowi ,że się do mnie dobierałeś",złapała mnie w tym momencie za fiuta i zaczęła uciskać.Co miałem robić?Wziąłem jej obwisłe cyce w ręce i zacząłem ssać,podjarałem się,nie powiem.Gdy usiadła mi okrakiem na twarz,poczułem zapach kobiety.Łechtaczkę miała tak wielką, że szok.Wargi sromowe oblepiały mi nos,język do tyłka wchodzil bez problemu,lubiała anal.Gwałciła mnie 3 godziny,tak zostałem zgwałcony przez 50tkę!
Gwałciła mnie przez kilka tygodni.Jej grube pośladki, wbijały się w mojego członka z taką siłą,że bałem się , iż kiedyś się złamie.Wyssysała ze mnie tyle spermy,że można by hurtownię otworzyć.
Kurwa przyciągam nimfomanki,czy co?Tak nagle ,jak się zaczęło,tak się zakończyło.
Pewnego dnia dostałem telefon,że przenoszą mnie na inny posterunek.Taka praca,ale nie wiedziałem ,że czeka mnie horror.

Brak komentarzy: